1 / 3
erikson
500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.12.2021 20:48

Битола / Битола

se prodava sony erikson mobilen tel.
ispraven, so polnac...

cena 500 denari

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
075286269
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам