1 / 2
Витрина топло-ладна
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.11.2022 11:10

Струмица / Струмица

Многу сочувана и малку користена комбинирана витрина за топло и ладно

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Ристе
Потврден огласувач
078361000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам