Logo

AUDI A3 2.0 TDI

Број на оглас: 3389479 | Објавен на: 10.10.2019, 16:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava audi a3 2.0 tdi, vo extra sostojba, so mali karoseriski zabeleski
Imam smeneto ulje i site filtri, dobri gumi nov akumulator,
Moze zamena za kola so 5 vrati
Info 078377377 Acko

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Aleksandar (Acko)

Потврден огласувач