Plac
4.100 €
06.10.2019 15:25

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

402 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo naselba Skrljava so povrsina od 402 m2 i 28 bora.Cena 4100€

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
077543415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам