1 / 3
Mercedes E 220 Avantgarde
5.800 €
Цената не е фиксна
06.10.2019 15:38

Демир Хисар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kolata e vo top sostojba 2003 god. Poveke infomacii na tel

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
75425736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам