Logo

Sporet

Број на оглас: 3389631 | Објавен на: 13.11.2019, 12:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Sporet koristen 3god mnogu odrzan

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач