Logo

Seat leon 1.9 tdi 110ks 2001 godina

Број на оглас: 3389648 | Објавен на: 13.10.2019, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2001

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat leon 1.9 tdi 110ks 2001 godina
Full oprema
Registriran cela godina servisiran

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Gostivar

Потврден огласувач