1 / 11
Mercedes Vito 111 Cdi 2008 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
5.000 €
Цената не е фиксна
10.07.2021 11:03

Струга / Струга

Prodavam kombe Mercedes Vito 111 vo odlicna sotojba moze da se probat vo sokoe vreme Doneseno od svajcaria kombeto e mnogu socuvano vredi da se vidi ekstra cena (Radio,Xenon..) 📞071750082 (

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам