Logo

ПРОДАВАМ ШПОРЕТ

Број на оглас: 3389916 | Објавен на: 19.10.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Продавам исправен шпорет
Информации по 17 часот
телефон 070 223 799

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач