1 / 1
Deloven i magacinski prostor
1 МКД
Цената не е фиксна
06.10.2019 21:18

Битола / Битола

Квадратура:

200 m²

Deloven i magacinski prostor na glavniot pat na vlezot od Bitola

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

XXX
Потврден огласувач
078300152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам