1 / 10
EUROBIKE NOV VELOSIPED
12.000 МКД
09.03.2023 10:41

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

EUROBIKE NOV VELOSIPED SO SHIMANO 500 LX DELOVI I MAVIC BANDASI, VELOSIPEDOT E POTPOLNO NOV I MNOGU KVALITETEN

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Flejta
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам