1 / 4
Prodavam kufer Samsonite
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.06.2022 09:55

Аеродром / Скопје

Продавам одлино сочуван куфер/актовка Samsonite.

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Gogo
Потврден огласувач
078242949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам