1 / 5
FUJI FIXIE-SINGLE SPEED
9.000 МКД
09.03.2023 10:39

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VO ODLISNA SOSTOJBA SUPER KVALITET

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Flejta
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам