1 / 3
MONGOOSE TYAX COMP 26"
250 €
09.03.2023 10:42

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MONGOOSE TYAX COMP 26"
KATALOSKA OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Flejta
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам