1 / 1
Шамотни тули за ложиште на шпорети АЛФА-ВРАЊЕ
1.200 МКД
29.06.2021 13:47

Пехчево / Берово

Состојба на предмет
Нов

-Шамотни - огноотпорни тули за сите видови шпорети на АЛФА-ВРАЊЕ.
- Шамотно брашно (врзивно средство) огноотпорен цемент
Праќам по КАРГО

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Lidija
Потврден огласувач
070 354 663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам