Logo

Се издава наместен локал во Центар

Број на оглас: 3390299 | Објавен на: 31.10.2019, 11:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 150 m²

Греење: Струја

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава наместен локал во центар.
Деловниот простор располага со опремена кујна, затворена зимска тераса и двор.Слободен од 01.11.2019
Цена по договор.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Leon

Потврден огласувач