1 / 7
Nova kukja vo blizina na gradski stadion
209.000 €
28.03.2022 13:55

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Stadion

Se prodava kukja novogradba.
Kukjata e opremena so mebel.

Kukjata sodrzi: Podrum, Prizemje, 1 Kat, 2 Kat i Potkrovje.

Na Kat: 80 m2 + 12 m2
Dvorno mesto: 120 m2

Vkupno plac: 240 m2
Lokacija: Vo blizina na Gradski Stadion

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kuca vo blizina na Mema

115000 €

Kukja vo Ajducko Maalo

125000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам