1 / 6
Se prodava Skoda Felicia
1 €
07.10.2019 13:15

Берово / Берово

Марка:

Skoda

Модел:

Felicia

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Se prodava

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071233194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам