1 / 7
Kozni jakni eftino
6.000 МКД
31.10.2020 12:45

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Кафена

Se prodavaat kozni jakni crna i kafena cista koza 11000 den.za dvete.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

karpos
Потврден огласувач
079284262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам