Logo

НОВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ - 52м2 - 71м2

Број на оглас: 3390725 | Објавен на: 19.10.2019, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 62 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2020

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Исток

Адреса: Влае - близу Неуромедика

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продажба на нови станови на одлична локација во Влае во непосредна близина на Неуромедика. Становите се во средишна фаза на градба.

За изведбата се користат висококвалитетни материјали на изведба и градбата се одвива според сите законски регулативи.

Објект: П+2+П

***Станови на располагање***
1. 52м2 на приземје + 40м2 дворно место
2. 62м2 на приземје + 40м2 дворно место
3. 59м2 на 1-кат
4. 71м2 на 1-кат
5. 71м2 на 2-кат

-> енергетски ефикасен објект со модерна и ексклузивна фасада
-> висококвалитетни надворешни прозори и врати
-> лифт
-> инвертер клима како решение за греење и ладење
-> трослоен дрвен под
-> висококвалитетни внатрешни собни врати
-> плочки од светски производители
-> листови за предбележување
-> можност за купување со кредит
-> рок на вселување - мај 2020год.

За подетални информации или закажување термин за гледање на становите, слободно контактирајте не.

Контакт инфо:

075/ 206-172

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Компас Недвижности (претпријатие)

Потврден огласувач