1 / 8
КУКЈА со деловен простор ВО СТРОГ ЦЕНТАР
88.000 €
Цената е фиксна
12.11.2019 13:00

Струга / Струга

Број на соби:

6

Квадратура:

105 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1995

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Гоце Делчев 37

Куќа со приземје засебно за деловен простор, во Строг центар на 40 м од чаршија и 15 м од кејот на реката Црни Дрим.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Петко Кутаноски
Потврден огласувач
38971390717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам