1 / 4
Се продава плац во зона ll Кр. Паланка
99 €
10.06.2022 01:40

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

150 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Плацот е со 150м2, со помошен објект
25м2, со можност за дооформување од 25м2, со маркица за изградба на
п+2 вкупно 180м2,
три спрата по 60м2 погоден за деловен простор. Карши собрание до дурачка река со посебен влез.Во центар на градот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gorjan
Потврден огласувач
076345399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам