1 / 7
Prozorci
100 €
Цената не е фиксна
02.11.2019 19:23

Куманово / Куманово

Se prodavaat 2 logi 195*210, 1 mal prozor 122*54 i eden golem prozor trokrilen, drveni zaedno so roletni.Socuvani.Tel 078382310

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

*
Потврден огласувач
078382310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам