Logo

masa masice transform

Број на оглас: 3390933 | Објавен на: 03.08.2020, 12:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


klub masice i trpezariska masa 2vo1 pogodna za mali stanovi.dimenzii na masice 80sm.x60sm. visina50sm.dimenzii na masa80sm.x120sm. visina75sm.cenata e fiksna 7000den.ATANAS 070420003 Skopje Avtokomanda

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 atanas

Потврден огласувач