1 / 1
Багерист за мини багер градежни машини
500 €
17.07.2022 22:53

Автокоманда / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

Потребно е познавање на работа со мини багер, скип или багер, ц катергорија и останати градежни вештини се смета за бонус

Категорија: Вработување / Барам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам