Logo

Peugeot 207 1.4 HDi 2006

Број на оглас: 3391561 | Објавен на: 13.10.2019, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 68 kw / 92 ks

Цена: По Договор
2.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 207 1.4 hdi 2006 godina vo kniska, prva registracija 2007 godina. Registrirano cela godina so oprema: abs, servo, centralno, bord kompjuter, komandi na volan, klimatronik funkcionalen, elektrika na prozori i retrovizori.
Cenata e fiksna za podole ne dzvonete
Mozhna zamena za zamena cenata e 3500

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Oglasi

Потврден огласувач