LAKER SO BG PASOS KOMPRESOR PISTOL POLIURETAN LAK FARBA
1 €
27.07.2022 12:00

Куманово / Куманово

Категорија:

Работа во странство

Пол:

Машко

Образование:

ССС-V степен

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Германски

Компјутерски вештини :

Добро

LAKER SO BG PASOS KOMPRESOR PISTOL POLIURETAN LAK FARBA

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

sinisa
Потврден огласувач
072278910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам