1 / 7
Se prodava sealka,prikolica,gubrerasturac(ciklon)
1 €
Цената е фиксна
31.07.2022 19:52

Могила / Битола

Состојба на предмет
Нов

Prikolica 2 osovinska so klip za kipiranje
cena1200€ми
Gubrerasturac 500litri cena 250€
Plug dvodrazen 350€
Masinite se vo ispravna sostojba
Za site zaedno ima popust

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

dragi
Потврден огласувач
076545307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам