1 / 2
Kosh za transport na zagari
200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.10.2019 21:49

Струга / Струга

Kosh za transport na zagari
Do 100kg.nosivost

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Sherjat
Потврден огласувач
72617899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам