Logo

Се продава BMW 320d facelift

Број на оглас: 3392138 | Објавен на: 15.10.2019, 19:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 4.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е во одлична сосотојба. За повеќе информации јавете се на бројот 070 639 076 -Мишо

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Мишо

Потврден огласувач