Se prodava semejna kuka
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.10.2019 09:16

Штип / Штип

Број на соби:

7

Квадратура:

165 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1964

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Astibo 15

Se prodava semejna kuka na dobra lokacija vo naselba avtokomanda vo blizina na gradskiot pazar

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
078472762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам