Logo

Prodavam trosed,dvosed,fotelja,prirodna koza.

Број на оглас: 3392455 | Објавен на: 12.10.2019, 13:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Двоседи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam trosed,dvosed,fotelja i masicka od masivno drvo,foteljite se od yugoexport i se izraboteni od masivno drvo-vitkano,i cista koza.Cena za se komplet 10000 den.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  zoki

Потврден огласувач