1 / 1
17.3 LED EKRAN ZA LAPTOP
50 €
Цената е фиксна
04.03.2020 11:28

Штип / Штип

POLOVEN
NE E SLIM
OBICEN LED OD HP

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Антон Панов бр.5
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP

1 €

procesori i5- 3570K , 3330 , 2500 , 2400 soket 1155

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам