Logo

Mazda 5 / 2.0 / 110ks

Број на оглас: 3392521 | Објавен на: 16.10.2019, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mazda

Модел: 5

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Цена: 3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mazda 5 /2.0 /6brzini vo dobra sostoba 6+1 sediste. Dokolku ste zainteresirani za povekje informacii pobarajte ne na telefonskiot broj.

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  Borce

Потврден огласувач