Logo

Alfa Romeo 147 1.9 JTD 116ks

Број на оглас: 3392628 | Објавен на: 14.10.2019, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Цена: 1.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Alfa Romeo 147 1.9 JTD 116ks
Full oprema
Servisirana celosno pred 3000 km i nova prednica
4 novi zimski gumi
Podetalni informacii na 075 811 824 i 075 200 357

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Dejan