Logo

Se prodava Opel Tigra 1.4l 66kW 1996

Број на оглас: 3392810 | Објавен на: 14.10.2019, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Tigra

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel tigra 14oo kubici 1996 vo dobra sostojba
pali vozi so garancija
kompletno smenati lamela i rebrast kais set
vgradeni klima folii atestirani
Servo
vradeni zvucnici
centralno
Elektronika na stakla
Parking senzori

Cena po dogovor samo na broj

070795287
070795287
070795287

  Zhive

Потврден огласувач