1 / 4
сервис за машина за перење алишта
По Договор
08.03.2023 17:53

Кисела Вода / Скопје

Брзо и квалитетно поправање на машини за алишта и за сушење и останата бела техника ....доаѓам на повик и поправка на лице место

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Бела техника

Се продава од:

hausmajstor
Потврден огласувач
070541430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам