СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН
1 €
09.10.2019 22:08

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Се изнајмува стан во Ламели. Станот е реновиран и опремен луксузно. Има две спални соби и дневна, кујна и купатило.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ЗОРАН
Потврден огласувач
071228423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам