Logo

OTKUP SAMSUNG S10,S10+,NOTE 10/10+ MOBIL SHOP

Број на оглас: 3393004 | Објавен на: 15.10.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Модел: P30

Боја: Silver

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1.111 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се бара


OTKUP SAMSUNG S10,S10+,NOTE 10/10+ MOBIL SHOP

Огласи од: MOBIL SHOP dooel

MOBIL SHOP dooel

Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач