Logo

Bezicni (Bluetooth) crveni SONY slusalki za telefon / PC

Број на оглас: 3393038 | Објавен на: 14.11.2019, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat crveni SONY slusalki bezicni vo super sostojba, do 20 saata baterija, mnogu malku koristeni, super zvuk i izdrzlivost. (Dovagja so punac za slusalkite)

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Tomo

Потврден огласувач