1 / 4
Kомора во добра состојба
1 €
Цената не е фиксна
10.10.2019 11:43

Кичево

Дводелна комора со два посебни и дворежимски мотори.
Контакт број: 070/223-188 - Анте
Цена по договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Ante
Потврден огласувач
070 223 188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам