1 / 5
prodavam tocak
60 €
15.05.2022 01:43

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

prodavam dva tocaci so 18 brzini germanski celosno ispraveni cena od parce

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
070554051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам