1 / 5
velosiped 28"
10.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.03.2022 15:55

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

velosiped 28"
super sostojba
novi gumi

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

mujo
Потврден огласувач
071259253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам