1 / 2
Injektori za MAN TGA
80 €
16.05.2020 17:22

Битола / Битола

Se prodavaat originalni germanski injektori za MAN TGA ispravni vo super sostojba. Za povekje informacii na telefon.


Injektori, dizni, comon reil, common rail, инјектори, дизни, комон реил

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
075275739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам