1 / 5
Kamion solo
5 €
Цената не е фиксна
10.11.2019 13:00

Гази Баба / Скопје

Kamion Man L2000 12.220
Registriran do 06.2020
Kontakt 070 966 162
072 207 584

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
070966162
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам