1 / 9
Велосипед Waimanly со нови тркала 24", 10 брзини
4.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 19:25

Аеродром / Скопје

Велосипед Waimanly десеттобрзинец, со нови 24" тркала, нови бандажи, нови надворешни и внатрешни гуми. Добро сочуван, малку користен. Унисекс - погоден и за момци и за девојки. Цената не е фиксна.

Тел. 071 355 729

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071 355 729
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам