1 / 1
AMPER KLESTA 3 FAZNA NOVA!!!
6.000 МКД
Цената е фиксна
21.08.2022 13:11

Кавадарци / Кавадарци

Nova amper klesta trofazna marka MASTECH model MS2203

Категорија: Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075/285-375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам