1 / 8
OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g
По Договор
11.10.2019 20:11

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kolata e vo odlicna sostojba za inf na 075-764-400 so servisna kniska.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BLAZE
Потврден огласувач
075764400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам