kuka vo cair povolna cena
70.000 €
Цената не е фиксна
12.10.2019 12:08

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

414 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

414 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Dzon Kenedi

Se prodava kuka sproti drvarata Pastrik na glavna ulica. legalicacija i privatizacija na zemjisteto e komplet napravena. ima cist imoten list. Vkupna povrsina 414m2. ima kartica za gradba a dupot dozvoluva 16.5 metra vo visina. Tel za kontakt 078 203 519 . cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
077511640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам