1 / 12
Limarija,oluci,opsivki ventilacii
1 €
25.08.2022 01:06

Штип / Штип

Izrabotka transport i montaza na sekakov vid na gradezna limarija(oluci,opsivki,pokrivanje so rebrast lim)izrabotka na ventilacii

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

dimitar
Потврден огласувач
078230582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам